Hakkımızda

Vizyonumuz; 

Önce hizmet anlayışıyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güvenilir ve kaliteli hizmet sağlamak.

Misyonumuz;

Aktif üretimi devam eden, buna karşın ülkemizde tedarik imkanı bulamadığınız veya zaman zaman tedariğinde zorlandığınız ürünleri, sizlerin memnuniyeti için tedarik ediyoruz, hemde çok yüksek miktarlarda stoklamıyoruz ve bu sebeple size satın aldığınız ürünlerin tazeliğini de garanti ediyoruz.

Ülke içerisinde birden fazla kanalda satışı olan bir ürün için, en iyi fiyat garantisini de siz değerli müşterilerimize vermeye çalışıyoruz.

Ürün Garantisi;

Bestperfume olarak, sadece USA ve AB deki anlaşmalı olduğumuz saygın ve güvenilir kozmetik firmalarından, ürünlere ait sertifikalarla beraber resmi ithalat kanalıyla tedarik ettiğimiz ürünleri, resmi ithalat belgeli/bandrollü ve faturalı olarak siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. Bestperfume den satın aldığınız veya başka bir kanaldan bestperfume firma etiket/bandrollü satın aldığınız ürünler, firmamız güvencesi altında olan orijinal ürünlerdir. Biz sahte, replika veya imitasyon ürünleri kesinlikle satmıyoruz.

Satış Kanallarımız;

Çok kısa bir süre zarfında; Hepsiburada, Trendyol, N11 ve Gittigidiyor daki şirket hesaplarımızda, online alışveriş sitelerinin sunduğu çoklu ödeme seçenekleri ile veya bestperfume.info adresimizden ürünlere ait satın almanızı gerçekleştirebilirsiniz ( ticari hesabımıza banka havalesi kanalıyla – %10 iskonto )

İnstagram Üzerinden Ürün Satışımız Hakkında Bilgilendirme;

27.11.2014 Tarih ve 29188 Sayılı resmi gazetede yayınlanan “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği” gereğince internet üzerinden gerçekleştirilen satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğu getirilmiştir. Bir ürünü instagram üzerinden banka havalesi veya kapıda ödeme yöntemiyle satın almak istemeniz durumunda, ilgili yönetmelik gereği tarafınıza satış sözleşmesi düzenlememiz zorunlu olup, Ad – Soyad – Mail – Adres ve TC kimlik Numaranızı bizimle paylaşmanız zorunludur. Aksi takdirde instagram satışı firmamız tarafından yapılmamaktadır.